Детски конкурс за изпълнители на популярни песни „Вашият шанс е песента“ - ТЪРГОВСКА ГИМНАЗИЯ; Княз Симеон Търновски; Стара Загора; Официален сайт; ТГ; High School of Economics; Stara Zagora; Knyaz Simeon Tarnovski; official website;

Отиване към съдържанието

Главно меню:

Детски конкурс за изпълнители на популярни песни „Вашият шанс е песента“

Галерия > 2015/2016 учебна година

   На 21.11.2015 година в НЧ „Св. Климент Охридски“ се проведе общинският етап на детския конкурс за изпълнители на популярни песни „Вашият шанс е песента“.
  В конкурса за индивидуални изпълнители в трета възрастова група, където бяха всички участнички от Вокалната студия при Т
ърговска гимназия „Княз Симеон Търновски“ имаше общо 18 участника новни конкуренти за призовите места в класирането бяха нашите участнички и участниците от Вокална студия с ученици от НУМСИ „Хр. Морфова“. От нашите участнички Никол Николова от 10б клас спечели първото място с песента „Вода“  / от репертоара на Елица и Стунджи /, втори награди получиха Джулия Джонова - 10б клас с песента на Sanna Nielsen «Undo», Теодора Колева – 10б клас с песента на Rihanna  «Unfaithful», Елена Диневска – 12а клас с песента „Amazing Grace“, а с трета награда беше удостоена Гивезка Генчева от 8д клас за изпълнение на песента на Лили Иванова „Детелини“.
    В конкурса за дуети нашият дует Никол и Теодора от 10б клас спечели първата награда с песента „More Than a Band“.   
   Изключително оспорван беше конкурса за вокални групи. Тук основните ни конкуренти бяха Вокален квартет „No name“ от вокална студия „Розов свят“  и вокалните групи на IX основно училище «В. Ханчев» и СОУ «В.Левски». Нашата група получи първа награда с песента на «Тоника» - «Здравей, как си приятелко»
.


Първа награда:

  • Вокална група


Първа награда:

  •  Дует:  Никол  Валентинова  Николова        10 б  клас   

  •            Теодора  Николаева  Колева            10 б  клас  


Първа награда:

  • Никол  Валентинова  Николова                    10 б  клас

Втора награда:

  • Джулия  Георгиева  Джонова                      10 б  клас


Втора награда:

  • Теодора  Николаева  Колева                      10 б  клас


Втора награда:

  •  Елена  Райчева  Диневска                           12 а  клас  


Трета награда:

  •  Гивезка  Златкова  Генчева                         8 д  клас  

 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню